Atrakcje

atrakcje dla dzieci

Strefa zabawy

Family Point to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego dla dzieci do 13. roku życia. W naszej strefie zabawy odnajdzie się każde dziecko, bez względu na to, czy bawi się samo, z opiekunem czy w grupie.
Do dyspozycji oddajemy specjalnie zaprojektowaną dla naszego klubu konstrukcję z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych gości. Konstrukcja spełnia normy PN-EN 1176-10. Zaokrąglone rogi mebli, siatki, ochraniacze i antypoślizgowe podłogi gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas największych szaleństw.

W strefie zabawy znajdują się różnorodne atrakcje: wielopoziomowa konstrukcja, baseny z kulkami, tor przeszkód, zjeżdżalnia, trampolina, boisko sportowe, strefa malucha. Całość placu zabaw zapewnia niezapomniane wrażenia, mnóstwo zabawy i jakże ważne dla rodziców podniesienie sprawności fizycznej dzieci, motoryki, zwiększając również wiarę we własne możliwości.

Uprzejmie informujemy, że w naszej sali zabaw zachodzi konieczność posiadania skarpetek antypoślizgowych dla wszystkich bawiących się na konstrukcji, skarpetki można zakupić w klubowej recepcji.

Scroll to Top