Strefy treningowe

Przykładając uwagę do każdego szczegółu przygotowaliśmy dla Państwa aż cztery dostępne strefy treningowe, są to: strefa cardio, cross, wolne ciężary, jak również dobrze zorganizowana sala fitness.

Klub jest czynny siedem dni w tygodniu – od bardzo wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło nam prowadzić klub bezzałogowo, dla klientów chcących korzystać ze strefy fitness.

Dzięki przeszklonym ścianom macie Państwo stały widok na Wasze pociechy. Zapewniając jednocześnie spokój i intymność w trakcie waszego treningu. 

Dla Państwa wygody udostępniamy bezpłatne WiFi.

Sprzęt

Najnowszy sprzęt do ćwiczeń

Odcisk palca

Możliwość wejścia 7 dni w tygodniu

Zajęcia grupowe

Zapisz się na zajęcia zorganizowane już teraz!

01.

Wolne ciężary

Posiadamy zestawy obciążeń, przeznaczone do wszechstronnego treningu poszczególnych partii mięśniowych. Szeroka gama sprzętu zadowoli każdego, zarówno mężczyznę jak i kobietę. Hantle i sztangi doskonale nadają się do treningu szerokich partii mięśniowych.
Oprócz hantli mamy dostępną pełną gamę stanowisk ze sztangami. Jest to trening dla osób, które znają możliwości swojego organizmu, chcą nabrać siły i rozbudować mięśnie.
Ćwiczenia zarówno na maszynach jak i na wolnych ciężarach mają specyficznie działanie na kształtowanie naszej sylwetki i siły. Do dyspozycji Państwa oddajemy stanowiska do treningu grzbietu, klatki piersiowej, barków, ramion, nóg oraz duży wybór ławeczek treningowych, sztang, gryfów i innych akcesoriów.
Odpowiedni dobór i rozkład ćwiczeń w strefie wolnych ciężarów pozwoli osiągnąć wyznaczony cel już po kilku tygodniach ćwiczeń.

02.

Sala Fitness

Przestronna sala przeznaczona do zajęć dynamicznych, tanecznych oraz wzmacniających. Klubowicze mogą znaleźć tu liczne zajęcia, ruchowe takie jak: Zumba, Pump i inne.  Na Sali będą odbywać się zajęcia dla dzieci jak również mini disco. Piękna, przestronna i wykonana w nowoczesnym designie i uposażona w podstawowe sprzęty, klimatyzowana sala z doskonałym nagłośnieniem już od progu zachęca do aktywności. Klubowicze mogą kontrolować się podczas treningów w lustrzanych ścianach.

03.

Cardio

Wyposażona w nowy sprzęt taki jak bieżnie, rowery, steppery, maszyny eliptyczne. W tym miejscu poprawisz swoją wydolność, wzmocnisz swoją wytrzymałość, zadbasz o układ krążenia. Trening cardio to doskonały sposób dla osób, które chcą poprawić kondycję, spalić zbędną tkankę tłuszczową lub wykonać rozgrzewkę przed dalszym treningiem siłowym. Doskonale zorganizowana sala z dużym przeszkleniem umożliwi również rodzicom zerkanie na swoje pociechy w trakcie zabaw.

04.

Cross

Jest wyjątkowym miejscem w naszej strefie fitness. Sercem strefy jest klatka funkcjonalna Adaptiva, która zapewnia bezpieczny i w pełni funkcjonalny trening całego ciała zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Konstrukcja klatki zapewnia przy tym komfortową dostępność i użyteczność potrzebnych akcesoriów treningowych. Ćwicząc mamy wszystko pod ręką. Do treningu zapewniamy też niezbędne taśmy, rolki, gryfy, kettle,  piłki, bumpery, hantle, stepy, skrzynie.

Trening funkcjonalny zyskał swoją popularność, dzięki wykonywaniu ruchów, towarzyszących nam w życiu codziennym. Ma za zadanie kompleksowe poprawienie sprawności ruchowej, tutaj każdy może wykonać swój indywidualny plan treningowy. Trening w strefie cross poprawa wytrzymałość, gibkość, wzmacnia i rzeźbi mięsnie.

Indywidualne zajęcia
z trenerem

Więcej informacji na temat dostępności trenerów oraz treningów personalnych uzyskacie Państwo podczas kontaktu telefonicznego 734 345 345 lub mailowego klub@family-point.eu.

Zachęcamy do zapisów na zorganizowane zajęcia Fitness!

Zapisz się na trening

Scroll to Top