Urodziny

Urodziny w family point

Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie

Urodziny to najważniejszy dzień w roku każdego dziecka (i nie tylko ☺) w związku z czym chcemy dołożyć wszelkich starań, aby ten dzień był dla Twojej pociechy niezapomnianym przeżyciem, które będzie wspominane przez Was do następnych urodzin. Organizacja takiego wydarzenia to dla nas czysta przyjemność, a radość i uśmiech na twarzy dziecka jest największą nagrodą. Organizując urodziny w Family Point masz pewność, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić, a Ty odpoczniesz w towarzystwie przyjaciół przy filiżance pysznej kawy.

Sala urodzinowa zostanie udekorowana według waszych potrzeb –  piękna zastawa, serwetki  czy balony? Spełniamy dziecięce marzenia! Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości zorganizujemy dodatkowe atrakcje, podyktowane wybranym planem imprezowym do wyboru. Współpracujemy z animatorami i wszelkie atrakcje możemy zaplanować…

W organizacji przyjęć urodzinowych jesteśmy najlepsi! Mamy na ten rok kilka propozycji i możliwości – staramy się dopasować scenariusz imprezy do wieku, płci i zainteresowań jubilata. Mamy do dyspozycji, dwie sale urodzinowe.

Dorośli w sali zabaw  – pamiętaj, że przyjęcia urodzinowe w Family Point to święto dzieci, zatem jeśli chcesz świętować je również w gronie dorosłych powiadom nas o tym, przy zaproszeniu powyżej pięciu dorosłych, zachęcamy do wynajęcia dodatkowej sali.

Sala dodatkowa – obok, to koszt wynajęcia 200zł na cały czas trwania urodzin. Przed rezerwacją należy sprawdzić jej dostępność .

 

Dodatkowo dysponujemy trzecią salką przy naszej sali zabaw tzw. Sala Vip, w niej też możemy zorganizować urodzinki, a także rodzice mogą wynająć dla siebie podczas trwania urodzin w salkach głównych – koszt to 150zł. 

W cenie przyjęcia:

• dostęp do wszystkich stref zabaw w czasie trwania przyjęcia
• rezerwacja wybranej salki urodzinowej
• uroczyste wręczenie tortu

Minimalna ilość dzieci:

8 uczestników imprezy

Czas trwania:

2 godziny  – każda kolejna godzina 120 zł
dostosowane do twoich potrzeb

Menu

wariant bez wyżywienia

40 zł/os. (poniedziałek – czwartek)
50 zł/os. (piątek – niedziela)

W tym wariancie rodzic/opiekun przynosi własne jedzenie. 

wariant z wyżywieniem

30 zł/os. (poniedziałek – czwartek)
40 zł/os. (piątek – niedziela)

Przedstawione ceny stanowią kwotę bazową w zakresie usługi jak w wariancie „bez wyżywienia”, do której należy doliczyć określoną niżej kwotę dodatków. 

Uwaga! Wybierając ten wariant obowiązuje całkowity zakaz spożywania własnych produktów. 

Wskazane niżej kwoty dotyczą opłaty dla jednej osoby.

Uwaga! Jeśli decydujesz się na wariant z wyżywieniem, to w całości jedzenie musi być zamówione w naszym klubie tj. tort, pizza itd. 

Ilość porcji zależna jest od ilości zadeklarowanych osób. Dodatkowo dajemy możliwość uczczenia zdrowia jubilata owocowym szampanem dla dzieci. 

Nie musisz martwić się o tort dla swojego Jubilata – w naszej ofercie znajdziesz dwie wersje cenowe do wyboru. Można zamówić wspaniałe torty, które zachwycą nie tylko wyglądem, a również smakiem. Przygotowywane są przez zaprzyjaźnionych cukierników zawsze według tradycyjnych i sprawdzonych receptur oraz z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców i dodatków. Ostateczny wygląd tortu zależeć będzie od Waszej wyobraźni.

tort dla jubilata

200-260
  • imię i wiek jubilata, świeczka, wybrane zdobienia

Atrakcje dodatkowe:

przyjęcie urodzinowe z animatorem na cały czas trwania urodzin, czyli 2h to koszt 30zł od osoby, minimalna ilość osób to 8. 

Przykładowe atrakcje:

  • malowanie twarzy
  • gry i zabawy integracyjne dostosowane do wieku
  •  fryzury i warkoczyki z koralikami we włosach
  • tatuaże zmywalne
  • zajęcia plastyczne, techniczne itp.
  • NOWOSĆ: pokój zagadek
1 urodziny FP
GALERIA

Nasze sale urodzinowe

REZERWACJA

Zarezerwuj przyjęcie urodzinowe

Scroll to Top